Українська академія друкарства
 • E-mail: imt.uad.lviv@gmail.com
 • Телефон: +(380)-67-793-1638

Захисти магістерських робіт

news
news
news
news

На кафедрі ІМТ з 27.01 по 29.01 відбувся захист магістерських робіт


news
news

На кафедрі ІМТ відбувся попередній захист магістерських робіт

news

Конкурсні питання.
Слухали звіт про учбово-методичну та наукову роботу доцента кафедри ІМТ Васюти Світлани Петрівниnews

Засідання кафедри ІМТ 21.12.2020р.

Викладачі кафедри та студенти обговорили структуру магістерських робіт.


news

Засідання кафедри ІМТ 30.11.2020р.

Обговорили стан виконання магістерських робіт.


news

Засідання кафедри ІМТ 13.11.2020р.

Порядок денний.

 • Стан проходження практики студентів 4-го курсу.
 • Стан виконання магістерських робіт.
 • Стан викладання дисциплін дистанційно.
 • Різне.

news

Колектив кафедри щиро вітає всіх своїх друзів з Днем української писемності та мови!

Нехай лунає мова солов’їна

В устах усіх, хто любить Україну!

Й ніколи хай не шерхнуть ці уста...

Нам й Україні – многія літа!

Слова Олександра Афоніна


news
news

З 29 по 31 жовтня кафедра “ Комп’ютерних наук та інформаційних технологій” проходила акредитацію освітнього рівня магістр за спеціальністю 126 "Інформаційні системи та технологі”. Проведення акредитації було здійснено згідно наказу Національної агенції із забезпечення якості освіти №1639-Е від 22 жовтня 2020 року. До складу експертів було призначено: Любанчикову Н. М. (Державний університет “Житомирська політехніка”) - керівником експертної групи; Сіпко О. М. (Черкаський державний технологічний університет) - членом експертної групи; Павлову О. О. (Хмельницький національний університет) - здобувач вищої освіти - членом експертної групи. Викладачі нашої кафедри активно були залучені в проходження цієї акредитації. Успішного Вам проходження усіх етапів акредитаційного процесу.

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та на виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», листа МОН України №1/9-576 від 12.10.2020 року наказом Ректора Академії №300 від 13 жовтня 2020 року навчальний процес в академії переведено на дистанційну форму навчання в період з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року.


news
news

Колектив кафедри вітає викладачку кафедри ІМТ Гаврилишин О. Б. з нагоди успішного захисту нею на спеціалізованій вченій раді Академії дисертаційної роботи на тему «Інформаційна технологія формування і прогнозування якості процесу оцифровування стародруків». Робота виконана на кафедрі інформаційних мультимедійних технологій Української академії друкарства. А також вітаємо наукового керівника кандидата технічних наук, доцента Миклушку І. З.

Щиро і сердечно вітаємо працівників Академії із професійним святом – Днем працівника освіти, яке об’єднує всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань, науки, мудрості.

Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпеливості та впевненості у завтрашньому дні.

Щастя, добра, благополуччя Вам і Вашим родинам!


news
news

Сьогодні в Українській академії друкарства відбулась Вчена рада та святкування Дня науки. До цієї події долучився міський голова Львова Андрій Садовий, який вручив подяку
за вагомий внесок у розвиток науки, багатолітню сумлінну науково-організаційну працю, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня науки Ігорю Бересту — доктору історичних наук, доценту кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Української академії друкарства.

Також Ректор академії Богдан Дурняк спільно з міським головою вручили викладачам нашої кафедри Атестат професора - Хамулі Оресту Григоровичу Та атестати доцента - Васюті Світлані Петрівні
news


Вітаємо дружню кафедру Графічного дизайну та мистецтва книги з їх професійним святом з Днем дизайнера, яке започатковане в 2009 році.

Цікавих проектів та здійснення задумів!


news

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, щоб збудити його інтерес і досягти активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності — однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО починаючи з часів її першої Генеральної конференції в 1946 році.

Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

Мета Міжнародного дня грамотності — відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.


news

Шановні викладачі та студенти! Наша кафедра вітає Вас всіх з Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а студентам — до своєї другої домівки — у вузи. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх наставників. Щиро дякуємо вам! Усім, першокурсникам, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Щасти Вам!


news
news

Представники кафедри Цімер О.Б., Миклушка І.З., Хамула О.Г. та Огірко І.В, Сабат В.І, (які були рецензентами дисертаційної роботи) взяли участь у міжкафедральному семінарі організованому кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій. На даному семінарі була представлена робота Тупичак Л.Л., асистентом даної кафедри, яка подається для здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Науковим керівником даної роботи є д.т.н., професор Сікора Л.С., професор Національного університету «Львівська політехніка». Семінар проводив д.т.н., професор Тимченко О.В. В роботі семінару взяв участь ректор академії д.т.н., професор Дурняк Б.В.


news
news

Кафедрою інформаційних мультимедійних технологій було організовано міжкафедральний семінар на якому було представлена робота Олени Цімер, яка подається на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, науковий керівник Миклушка І.З. В обговоренні взяли участь представники кафедр академії, а саме: д.т.н., професор Ковальський Б.М., д.т.н., професор Гавенко С.Ф., д.т.н., доцент Верхола М.І.,д.т.н., доцент Репета В.Б., к.т.н., доцент Жидецький В.Ц., к.т.н., доцент Кукура Ю., к.т.н., доцент Кукура В. та викладачі кафедри інформаційних мультимедійних технологій.


news
news

2-й день захистів бакалаврських робіт студентами.


news
news
news

1-й день захисту бакалаврських робіт студентами спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія», які закріплені за кафедрою Інформаційних мультимедійних технологій.


news
news

1-й день захисту бакалаврських робіт студентами спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія», які закріплені за кафедрою Інформаційних мультимедійних технологій.


news
news

Захисти індивідуальних завдань студентами групи Дк-5м на тему «Автоматизовані системи електронного документообігу». При захисті завдань був присутній заступник декана факультету медіа комунікацій та підприємництва к.і.н., доцент кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Савчук Г.М.


news
news

Робоча зустріч учасників освітнього процесу, представників кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і оподаткування та представників адміністрації, які обговорювали питання, що стосуються підготовки до акредитації освітньої програми спеціальності 073 «Менеджмент» першого освітнього ступеня.


news
news

Викладач кафедри Орест Хамула прийняв участь у проведенні відкритої пари Світлани Кравчук, яка проходить по конкурсу на заміщення вакантної посади старшого викладача по кафедрі суспільно-гуманітарних наук.

Державний іспит бакаллаврату

18 червня 2020 року з 14.00 по 15.00 буде проведено державний іспит для бакалаврату спеціальності 186 "Видавництво та поліграфія"


news
news
news
news
news
news
news
news
news
news
news
Закінчення семестру на карантині

Огляд індивідуальних робіт дистанційного навчання магістрів ВП-5Е з дисципліни Дизайн контенту


news
Міжнародний день захисту дітей

У цей день світ відзначає Міжнародний день захисту дітей, Всесвітній день батьків і Всесвітній день молока.

В Польщі святкують День без алкоголю, у США - День оливок, День «Скажи що-небудь приємне», День «Підкинь монетку», День торта з фундуком, День ходьби босоніж, в Ірландії - Червневий вихідний, у Китаї - День дитини, у Монголії - День матері і дитини, у Новій Зеландії - День народження королеви, на Багамських островах - День праці, у Камбоджі - День посадки дерев, у Вірменії - День пам'яті святої Рипсиме, у Самоа - День незалежності, у Кенії - День свободи (День Мадарака), у Тунісі - День перемоги (День Конституції), у Португалії - День Азорських островів, в Індонезії - День Панча Сила, у Гайані - День Карибського співтовариства, у Замбії - День героїв.

Кафедра інформаційних мультимедійних видань теж приєднується до всіх побажань з нагоди сьогоднішнього свята!!!

Детальніше читайте на УНІАН


news
news

Представники академії та нашої кафедри взяли участь у дні відкритих дверей, які проводили наші партнери Інститут культури європейської Познанського університету ім. Адама Міцкевича. На цій зустрічі представники польського вузу відмітили наші партнерські стосунки, давню традицію спільної підготовки кадрів вищої освіти та охарактеризували особливості навчання в їхньому закладі.


news
news

Викладач кафедри Орест Хамула був на відкритій парі Тетяни Ботвин, яка проходить конкурс на заміщення вакантної посади старшого викладача по кафедрі іноземних мов.


news
news
Вчена рада академії

Участь представників кафедри в Вченій раді академії. На вченій раді академії були розглянуті питання хід проведення дистанційної форми навчання на кафедрах, розглянуті зміни та затверджені доповнення до правил прийому на 2020 рік, було затверджено освітні програми по факультету ВПІТ та робочі навчальні плани спеціальностей академії


news
news
Вчена рада факультету ВПІТ

Були розглянуті питання організації навчального процесу на факультеті, хід та особливості заліково-екзаменаційної сесії на заочній формі навчання, були розглянуті та затверджені робочі навчальні плати та освітні програми з спеціальностей факультету.


news
news
Колектив кафедри вітає всіх зі святом «День слов’янської писемності і культури».

24 травня в Україні на державному рівні відзначають День слов’янської писемності і культури та вшановують пам’ять святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, які розробили спільну для всіх слов’ян азбуку та стали першими перекладачами богослужбових книг на слов’янську мову.

Завдяки братам-просвітителям на території Київської Русі з’являються унікальні книги, які в наш час стали справжнім світовим надбанням.


news23
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні до 22 червня 2020 року.

news24
news24
Засідання кафедри.

22 травня було проведено засідання кафедри. На якому розглядалися питання дистанційної форми навчання та хід написання бакалаврських робіт студентами, які закріплені за нашою кафедрою.

Засідання кафедри проходило в програмі Zoom, а також було випробовано проведення засідання в програмі Microsoft Teams.


news23
news24
Колектив кафедри вітає всіх з Днем вишиванки.

Перший, хто поєднав вишиванку з буденним одягом був Іван Франко. Він носив її під піджак та жилет. Саме у такому вигляді письменник зображений на 20-гривневій купюрі.


Усі дати вступної кампанії у 2020 році зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації Детальніше

news23
news24
Зустріч з генеральним директором директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олегом Шаровим

Викладач кафедри Хамула О.Г. взяв участь у Zoom-зустрічі з генеральним директором директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олегом Шаровим, темою обговорення було про те "Як зміниться вища освіта після карантину". Також під час вебінару були обговорені й такі питання:

 • ✔️ Як організувати навчальний процес під час карантину
 • ✔️ Як завершиться навчальний рік у ЗВО
 • ✔️ Яким буде початок наступного навчального року

Продовження карантину

Загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня – відповідне рішення Уряд ухвалив 4 травня. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.


news21
news22
Карантинні будні

Проведення он-лайн-лекцій за допомогою Zoom


news19
news20
Вчена рада академії

Участь представників кафедри в Вченій раді академії. На вченій раді академії були розглянуті питання організації та хід проведення дистанційної форми навчання на кафедрах, підготовка кафедр до заліково-екзаменаційної сесії та державної атестації, а також було затверджено освітні програми та вибіркові дисципліни спеціальностей академії.


news4
news4
Обговорення проєкту освітньої програми

26 квітня 2020 року відбулося обговорення проєкту освітньої програми «Технологія електронних мультимедійних видань» за участю стейкхолдерів, а саме: виконавчого директора ГС «Кластер видавничої діяльності та поліграфії» Наталії Ярки та Директора ДП «Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Світ»» Ігора Мельника. У проведених дискусіях було взято до уваги рецензії-відгуки щодо освітньо-професійної програми другого магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 186 «Видавництво та поліграфія»

У зв’язку з продовженням карантину до 11 травня, прийнято рішення продовжити дистанційне навчання за допомогою Moodle, Google Classroom та ZOOM. Зверніться до викладачів - навчання згідно розкладу.

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року. Карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління.

news4
news4
news4
news4
В стінах Української академії друкарства відбулося освячення оновленої каплиці.

Подія для освітнього процесу нашого вузу дуже важлива, тому що сьогодні фундаментальними векторами виховання і становлення - є безперервне духовне зростання та вміння бачити і цінувати життя у всіх його проявах. А головне розуміти: на все воля Божа. Як зазначив ректор Б. Дурняк - «Те, що ми робимо для академії ми робимо не для себе, ми робимо це для нашого сьогодення, і нашого майбутнього».

Чин освячення каплиці здійснив Преосвященний Владика, Єпископ-помічник та Протосинкел Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимир (Груца) у співслужінні з Синкелом Львівської Архиєпархії у справах капеланства студентів о. Андрієм Хомишиним, о. Юрієм Остапюком, о. Мар’яном Мисяковським та семінаристами духовної семінарії.


news4
news4
Урочисте вручення дипломів випускникам магістратури (11:00 — 101 ауд.)

news4
Збори представників кафедр відповідальних з підготовки до внутрішнього аудиту системи управління якістю на кафедрах академії.

news4
news5
news6
В академії пройшла звітна науково-практична конференція працівників та аспірантів академії де були обговорені наукові здобутки на напрацювання.

news1
news2
news3
Захисти магістерських робіт на кафедрі Інформаційних мультимедійних технологій за освітньою програмою «Технологія електронних мультимедійних видань».

Головою Екзаменаційної комісії був Директор ДП «Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Світ»», професор, д-р політичних наук. Ігор Мельник


Події кафедри

кві
28
Засідання кафедри (Zoom)

13:00 — 316 ауд.

бер
10
Засідання кафедри

12:00 — 316 ауд.

бер
03
Засідання кафедри

12:00 — 316 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів

Інформаційна безпека електронних ресурсів

 • Лабораторна робота 1.pdf
 • Мультимедійне видавництво

 • курсова_MM_20.pdf